Loading...
שירותי המשרד2020-10-27T09:42:10+02:00

אני מעמידה את נסיוני הרב בליווי חברות בכל שלבי פעילותן ואת היכרותי העמוקה עם מסחר בני"ע ושוק ההון ועם המגזר העסקי, כמו גם את נסיוני כמגשרת הן בעולם העסקים והן בסכסוכים אישיים, ומציעה שירותי גישור בתחומים הבאים.

גישור בשוק ההון

חברות או יחידים העוסקים במסחר בני"ע ובנגזרים בשוק ההון, נתקלים בסכסוכים אשר דורשים ידע ומומחיות בענף, על מנת להביא את הצדדים למחלוקת אל עמק השווה ולאפשר להם זווית ראיה אחרת, מגובה בפתרונות יצירתיים.

את שנותי הארוכות כיועצת משפטית ראשית ויד ימינם של מנהלי ומייסדי בית ההשקעות אלטשולר – שחם, אני ממנפת היום לגישור בשוק ההון ומצליחה לסייע לצדדים להבין את האינטרס האמיתי שלהם, את הקווים האדומים שלהם ואת מרחב הגמישות שלהם בתוך כל מחלוקת או סכסוך.

יחד, אנו מצליחים לנסח הסכמים השומרים על מירב האינטרסים של הצדדים ולסיים סכסוכים או מחלוקות ברוח טובה, באווירה עניינית ופעמים רבות עם פוטנציאל להמשך מערכת יחסים.

גישור עסקי – גישור חוזי

כאשת עסקים אני יודעת עד כמה חשוב לעמוד על עקרונות המפתח של העסק, כי יש דברים שאסור להתפשר עליהם. כמגשרת, אני יודעת שפעמים רבות ניתן לשמור על אותם עקרונות בדרכים שלא חשבתם עליהם. חשיבה מחוץ לקופסה והבנה עסקית הם הצידה איתה אני יוצאת לדרך בגישור בחברות. גישור עסקי מאפשר לחברה לפתור את הסכסוך במהירות ותוך חיסכון בעלויות, לשמור על האינטרסים החיוניים שלה ואפילו לשמר תקשורת ומערכת יחסים עם הצד השני.

כחלק מגישור בעסקים אני מתמחה בגישור בפירוק שותפות או עסק, גישור בין צדדים לעסקאות, גישור בין צדדים לחוזה ובין צדדים למשא ומתן, גישור בין לקוח לספקי/נותן שירות, גישור בין מנהלים לעובדים, גישור בין מחלקות שונות בחברה ועוד ועוד.

הכשרת מגשרים

כחלק מפעילותי ומהחזון שלי לענף, אני מעבירה קורסים והכשרות בתחום הגישור ליחידים, למנהלים, לחברות ולעורכי-דין. אני מאמינה שקורס הגישור אינו מיועד דווקא למי שמתעתד להפוך למגשר כעיסוק עיקרי. לגישתי, קורס הגישור מקנה למשתתף בו כלים חיוניים ומעניינים אשר יכולים לסייע לו בכל התנהלות, תקשורת או משא ומתן מול הסביבה. בין במישור האישי והמשפחתי, מול בני הזוג והילדים או המשפחה המורחבת ובין במישור המקצועי, בעסקים, במשא ומתן ובהתנהלות העסקית היומיומית.

למידע נוסף   

גישור בקהילה

כל סכסוך של אדם אל מול אדם אחר או מול ארגון, רשות, מוסד או חברה יכולים להיפתר בצורה מיטבית באמצעות גישור. המטרה היא להביא את שני הצדדים להליך כשווים ולאפשר לכל צד להבין מה חשוב לו ביותר. מהות התהליך היא למצוא פתרונות חכמים ויצירתיים שיאפשרו לכל צד להשיג את מטרותיו מבלי לוותר על הקווים האדומים שלו ותוך יצירת הסכמה משותפת.

הגישור מספק פיתרון כלכלי יותר, מהיר יותר, איכותי יותר וכזה שמאפשר לחזור לשגרה וליחסים תקינים לאחר סיומו.

סכסוכי שכנים

סכסוכי שכנים יכולים בקלות להתדרדר למצב לא נעים בכלל. במקום לנהל מאבק ארוך ויקר בבתי משפט, אופציית הגישור מאפשרת לא רק מענה כלכלי ומהיר יותר, אלא מספקת דרך מכבדת לפתרון משותף שמאפשר להמשיך ולחיות יחד בשלום ובאיכות חיים טובה.

בצורה זו, כשמגיעים לפתרון שהוא win-win לשני הצדדים, יש סיכוי למערכת יחסים טובה בעתיד.

גישור במשפחה

בגישור במשפחה אין כוונתי לתיקי גירושין ומעמד אישי. זהו תחום התמחות נפרד ואינני עוסקת בו. אני מספקת שירותי גישור במשפחה בכל אותם סכסוכים משפחתיים אשר קורעים משפחות וגורמים לנתקים של שנים, תהא הסיבה אשר תהא. פנייה לבתי משפט במקרים אלה יוצרת, כמעט תמיד, נזק בלתי הפיך לקשר המשפחתי. גישור, לעומת זאת, מאפשר לפתור את הסכסוך מתוך הסכמות הדדיות ומשאיר פתח לפיוס.

גם כאן, תהליך הגישור מאפשר לצדדים להבין על מה להתעקש ועל מה לוותר ומספק פתרונות יצירתיים שמאפשרים להביא את הסכסוך אל סיומו, כשכל הצדדים מנצחים ונשארים משפחה.

עורכת דין ומגשרת - זיו אברהמי

זיו אברהמי

מגשרת עסקית

עורכת דין ומגשרת עסקית בעלת תואר ראשון במשפטים, תואר שני במנהל עסקים ותואר שני נוסף בניהול וישוב סכסוכים ומשא ומתן, שניהם מאוניברסיטת בר אילן. בוגרת קורס הנחיית קבוצות בשיטת מיינדפולנס, קורס בניית הסכמות וסדנאות טנטרה.
אני עורכת דין כבר 21 שנים ובעלת משרד עצמאי כבר מעל 10 שנים. אני מגשרת מאז שנת 2014, מנחה קורסי גישור ופרקטיקום משלי וכן משמשת כמנחה ומתרגלת בקורסי גישור מטעם לשכת עורכי הדין, מטעם המרכז למשא ומתן ולגישור וגופים נוספים.
בעשרים שנה האחרונות עסקתי בתחומים פיננסיים ושוק ההון, מתוכן 7 שנים כיועצת משפטית בבית ההשקעות אלטשולר שחם. כיום אני מתמחה בגישור פיננסי, גישור בשוק ההון; גישור עסקי ומסחרי; גישור בפירוק שותפות / עסק; גישור בקהילה / מול רשויות; גישור מול ספקים / נותני שירות; גישור בין שכנים; גישור בעבודה / פנים ארגוני;

פרטי התקשרות:

לפרטים נוספים ולייעוץ מיידי צרו קשר